Çiftçinin Kulağından Canlı Sinek Çıktı| Anadolu İzlenimler

Türk Tarımının

Dergisi Sesi Habercisi

Çiftçinin Kulağından Canlı Sinek Çıktı

Manisa'nın Salihli ilçesinde yaşayan 66 yaşındaki Recep Korkmaz isimli çiftçi, kabus dolu bir gün geçirdi. Bahçede incir toplamak için ağaca çıkan Korkmaz'ın, kulağının içinde ses oluştu ve bu sesten dolayı gece gözüne uyku girmedi. Recep Korkmaz, sabah olunca soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerde Korkmaz'ın kulağına sinek girdiği, sineğin canlı olduğu tepit edildi. Doktorların müdahalesi ile sinek, yaşlı adamın kulağından çıkarıldı.

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı kırsal Poyraz Mahallesi'nde çiftçilikle uğraşan 66 yaşındaki Recep Korkmaz'ın incir toplarken kulağına giren sinek, ilçedeki özel bir hastanede bir gün sonra canlı olarak çıkarıldı.

Kırsal Poyraz Mahallesi'ndeki bahçesinde bulunan ağaca incir toplamak için çıkan Recep Korkmaz'ın kulağından pır pır sesleri gelmeye başladı.

Kulağındaki ses nedeniyle geceyi uykusuz geçiren Korkmaz, soluğu ilçedeki özel bir hastanenin Kulak Burun Boğaz Polikliniğinde aldı. Operatör Doktor Muhammet Yeniay tarafından muayene edilen 66 yaşındaki çiftçi Recep Korkmaz'ın kulağında canlı bir sinek tespit edildi. Gittiği hastanede hayatının şokunu yaşayan Korkmaz'ın kulağına giren sinek, Op. Dr. Yeniay tarafından canlı bir şekilde çıkarıldı.