Karayolları Genel Müdürlüğü’nün (KGM) yol durumu bültenine göre, Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile 20 Nisan Perşembe günü saat 00.00’dan 24 Nisan Pazartesi günü saat 07.00’a kadar yap-işlet-devret projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden geçişler ücretsiz olacak.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun (O-52) 23.Kesim 18-23. km.leri arası (Güney Taşıma Şanlıurfa Yönü) Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Tekirdağ-İstanbul İl Sınırı-Büyükçekmece yolunun 0-5.km.leri arasında üstyapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Muğla-Kale yolunun 44-49.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Çorum-Mecitözü-Amasya yolunun 5-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Sivas-Zara yolunun 1-3.km.leri arasında Numune Hastanesi Köprülü Kavşak yapım işi nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

Bir Sigara Grubuna Daha Zam Geldi! Bir Sigara Grubuna Daha Zam Geldi!

Kaş-Demre-Finike yolunun 63-64.km.leri arasında kanalizasyon altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) kontrollü olarak sağlanmaktadır.