Kozmetik ürünlerde büyük indirim!

Kadınların vazgeçilmezi olan kozmetik ürünlerde büyük bayram indirimi yaşanıyor. Stokta ki ürünlerinin erken bittiğini söyleyen çalışanlar, bayram öncesi kozmetik malzemelerine büyük ilgilinin olduğunu belirtiyor.

Bayramlıklar cep yakıyor!

Bayrama 1 hafta kala çocuklarına bayramlık almak isteyen vatandaşlar çocuk kıyafetlerinin fiyatlarından şikâyetçi. Çocuğuna kıyafetle birlikte ayakkabı da almayı planladığını söyleyen vatandaş, ‘İki parça kıyafete 800 TL para vermek zorunda kaldım. Maalesef çocuğun istediği ayakkabıyı alamayacağım ’dedi.  Kız çocukları için bayramlık kıyafetler 350-400 TL arasında değişirken, erkek çocukları içinse 250-300 TL fiyat aralığında değişiyor.

Bayram öncesi kazanmayan esnaf var mı?

Kızılay meydanında yer alan metro çarşında ki esnaf bayram öncesi durumdan oldukça memnun. Ayakkabı fiyatlarında indirim yaptıklarını söyleyen esnaf, ‘Geçen hafta 500 TL’ye verdiğimiz ayakkabıyı bu hafta 350 TL’ye satıyoruz. Satışlarımızdan oldukça memnunuz, bayram öncesinde bu çarşıda kazanmayan esnaf olmaz’ ifadesini kullandı.

Tatlıcı önünde uzun kuyruk

TZOB: Çiftçilerimizin Bir Yıllık Emeği Bir Kıvılcımla Kül Olmasın! TZOB: Çiftçilerimizin Bir Yıllık Emeği Bir Kıvılcımla Kül Olmasın!

Cevizli Baklavanın 60 TL, Fıstıklı Baklavanın ise 110 TL olarak satıldığı tatlıcıya büyük ilgi var. Tatlıcı önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, fiyatlarda bir artış olmazsa bayramdan önce de tatlılarını hazır alacaklarını belirttiler.

Editör: Haber Merkezi