Genel kurula, Adana Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ( Adana DSYB) Başkanı Yaşar Kahya, Anadolu İzlenimleri Genel Yayın Yönetmenimiz Muhammet Oluklu ve birlik üyeleri katılım sağladı.

yeni foto hatay

Depremin ardından birlik ve üyeler yaraları sarmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Hatay’da bir taraftan yaralar sarılıyor bir taraftan yıkımlar devam ediyor. Deprem bölgesi Hatay da normale dönmek için başta devletin kamu kurumları olmak üzere Hataylılar el ele vererek Hatayı ayağa kaldırmanın çabası içinde. Her ailede acı kayıplar yaşanmış olsa da elde kalanlar ile mutlu olmaya çalışan bir Hatay kenti var.

5 Ürün Grubuna ÖTV Zammı Geliyor! 5 Ürün Grubuna ÖTV Zammı Geliyor!

Genel kurulda konuşan, Hatay Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Danahaliloğlu şunları kaydetti:

"6 Şubat depremi başta bizleri ve ülkemizi derinden yaraladı. Geri bıraktığımız çok şey var. Başta canlarımız var. Aynı zamanda hepimizin maddi kayıpları da var. Ama hayat devam ediyor, biz üretmeye mecburuz. Yaralarımızı birlikte saracağız.

Biz buna mecburuz. Bu Topraklar bizim. Bu toprakları yeniden eski günlerine birlikte kavuşturmamız gerekiyor. Her şeye rağmen birbirimize daha sıkı kenetlenmemiz ve üretimden çekilmememiz gerekir. Bu Hatay için önemlidir". Dedi.

Editör: Haber Merkezi