Merakla Beklenen Faiz Kararı Açıklandı! Merakla Beklenen Faiz Kararı Açıklandı!

Haber:Mehmet Çatakçı

Aksaray halkı vatandaşa yaklaşımı ve sorunları yerinde inceleyip çözüm yolu bulan bu Valiye Jet Vali lakabı ile anıyor. Kumbuzoğlu uzun süre TBMM Genel Sekreterliği de yaparak TBMM de köklü değişiklikler yapmaya öncülük etmiştir.

Vali olarak Atandığı günden itibaren makamında pek oturmayan Vali Kumbuzoğlu Aksaray’da eğitimden, sağlığa, ticaret ve sanayiye el atarak büyük katkılar sağlamıştır.

Hemen her gün bir Sanayii sitesini ve halkın uğrak yeri olan pazar yerlerini gezerek halk ile sohbet edip onların şikayetlerini dinliyor ve alması  gereken tedbir ve önlemleri alıyor.

Kumbuzoğlu Aksaray’da yanlış iş yapanların ve çetelerin korkulu rüyası oldu.

Vali Kumbuzoğlu göreve geldiğinden bu yana Aksaray”da çetelere göz açtırmayarak Emniyet ve Jandarma ile beraber operasyonlar yaptırarak suç örgütlerine büyük darbe indirtmiştir.

Kumbuzoğlu göreve geldiğinden bu güne gerek KİT ve gerekse Kamu sektöründeki adam kayırmacığına da göz açtırmıyor.

Vali Kumbuzoğlu için dürüst, namuslu ve vatanını milletini seven her insan ile yol yürümeyi kendine ilke edinmiştir. Onun için Aksaray halkı Vali Kumbuzoğlunu bağrına basmıştır. Vali Kumbuzoğlu,  Aksaray’ın hak ettiği yere gelmesi için gece gündüz çalışmaya devam etmektedir.