Alınan makinelerin üretimin artmasına ve daha verimli olmasına yardımcı olacağını ve çiftçilerin daha az iş gücüyle daha fazla ürün elde etmesine imkan sağlayacağını belirten Başkan Cengiz Ergün, üretken belediyecilik anlayışıyla üretimin yanında ve üreticilerin destekçisi olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Üretken belediyecilik anlayışı çerçevesinde, tarıma ve kırsal kalkınmaya desteklerini aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Cengiz Ergün önderliğinde üreticilerin yanında olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda ‘Tarım Makinesi Projesi’ kapsamında alımı gerçekleştirilen 60 adet tarım makinesi, Başkan Cengiz Ergün’ün de katılımıyla düzenlenen törenle ilgili belediyeler, ilçe Tarım Müdürlükleri, Ziraat Odaları ve Muhtarlara teslim edildi.

Büyükşehir’den Tarıma Yaklaşık 18 Milyon TL’lik Büyük Destek! Büyükşehir’den Tarıma Yaklaşık 18 Milyon TL’lik Büyük Destek!

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen törene MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ergün Aksoy ve Metin Memiş, İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Haşim Yener Bilir, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, mahalle muhtarları ile üreticiler katıldı.