Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Deprem bölgesine ulaştırılmak üzere “Süt Yardımı” kampanyası başlattı. Üyelerin bağışlamak istedikleri kadar litre sütün karşılığı olan meblağın alacakları süt paralarından, imza karşılığında kesintisinin yapılarak, bölge Valilikleri kanalıyla açılan banka hesap numaralarına yatırılacak.

“Süt Yardımı” Kampanyasının detaylarında şunlar kaydedildi.   

"Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen deprem sonrası çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesi ve yaralanması Milletçe hepimizi yasa boğmuştur hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet ve yaralı vatandaşlarımıza acilen şifalar diliyoruz.

Milli seferberlik ruhuyla, depremzedelerimize bir nebze olsun yardımcı olmak amacıyla; üzerimize düşen en büyük görevimiz depremden etkilenen vatandaşlarımıza gücümüz yettiğince yardım eli uzatmaktır.

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu olarak,

Deprem bölgelerinde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yardım kampanyası başlatma kararı almış bulunmaktayız. Süt Üretici Birlikleri olarak yapacağımız yardımlarda gücümüzü aldığımız ürünümüz olan süt yardımlarının yapılması konusunda değerli desteklerinizi bekliyor, Türkiye genelinde üye süt birliklerimizin de destekleriyle bu sürece az çok demeden katkı sağlayacağınızı temenni ediyoruz.

Merkez Birliği olarak depremzedelerimiz için başlattığımız “SÜT YARDIMI” kampanyamızı birlik üyelerinize mümkün olan hızla duyurusunun yapılarak;

Üyelerinizin bağışlamak istedikleri kadar litre sütün karşılığı olan meblağın alacakları süt paralarından, imza karşılığında kesintisinin yapılarak, bölge Valilikleri kanalıyla açılan banka hesap numaralarına birliklerimizce yatırılması konusunda gerekli hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz. 

Merkez Birliği olarak, sosyal yardımlaşma ve dayanışma sorumluluğumuz ile başlattığımız “SÜT YARDIMI” kampanyamıza her birliğimizin ve birliklerimize üye olan üreticilerimizin, az çok demeden katılım sağlamasını rica ediyoruz.

Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde bu durumu da atlatacağını temenni ediyor, yaşanan bu felaketin ve afetin bir daha yaşanmamasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz."

Saygılarımızla.

Merkez Bankası Tarihi Zararı Açıkladı! Merkez Bankası Tarihi Zararı Açıkladı!