Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği 4. Olağan Genel Kuruluna adaylık açıklaması Erzurum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Akpunar'dan geldi. 02.10.2021 tarihinde gerçekleşecek olan seçime  Akpunar adaylığını açıkladı.

Başkan AKPUNAR Açıklamasında şunları kaydetti:

Katil Arılara Karşı Biyolojik Müdahale! Katil Arılara Karşı Biyolojik Müdahale!

Çok kıymetli merkez birliğimizin değerli üyeleri;

02.10.2021 tarihinde yapılacak olan Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez  Birliği 4. Olağan genel kurulunda, değerli birlik başkanları ve üyelerin  teveccüh ve önerileri ile şeffaf, katılımcı ve yenilikçi bir hizmet anlayışıyla tüm damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliklerimize güzel hizmetler verebilmek için merkez yönetim kurulu başkan adayı olduğumu açıklamış bulunmaktayım.

Birliklerimize ve üyelerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla,  birlik başkan ve temsilcileri ile kuracağım diyaloglarla, yapacağım istişarelerle her türlü sorun ve ihtiyaçlara kolaylık sağlamak asli görevim olacaktır.

Yaklaşmakta olan genel kurulun sizlerin nezdinde tüm damızlık koyun keçi birlikleri ve üyeleri için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.