Tarımsal faaliyetlerin Düzce’nin verimli topraklarında geliştirilmesi ve geniş alanlara yayılması amacıyla kurulan merkezde elmanın yanı sıra birçok tarım ürünü yetiştirilirken elmaların hasadı da başladı. Arazide bulunan elmaların hasadı için Kusursuz Kafe personelleri, farkındalık amacıyla hasada yardım etti.

Tarım ÜFE Açıklandı! Rekor Yükseliş Devam Ediyor! Tarım ÜFE Açıklandı! Rekor Yükseliş Devam Ediyor!

Beltur’un düzenlediği etkinlik kapsamında özel bireylerin de tarımsal faaliyetlere katılımı için teşvik amaçlandı. Beltur tarafından işletilen sosyal tesislerde kullanılacak mahsulü toplayan özel personeller hasat sırasında eğlenceli anlar yaşadı. “Kusursuz Hasat” olarak adlandırılan örnek organizasyon sayesinde tarımsal faaliyetlerin özel bireyler üzerinde de faydalı etki bıraktığı aktarıldı.

“Toprakla Uğraşmak Çok Güzel”

Faaliyet hakkında fikirlerini paylaşan özel bireyler toprakla ve tarımsal faaliyetlerle meşgul olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek “tarım alanları burada çok. Her türlü meyve ve sebze yetiştiriliyor. Bu konuda yaptığımız çalışmaları çok seviyoruz. Toprakla uğraşmak çok güzel. Herkes tarımla ilgilenmeli. Bugün elma toplamaya geldik, çok mutluyuz” şeklinde konuştu.